Sayın Valimiz Hüseyin AKSOY, Şehidimiz Polis Memuru Volkan SABAZ’ın Ailesini Ziyaret etti.

    Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY,  Bitlis Güroymak’da vatani görevini yaparken İç Güvenlik Çatışması Sonucu 2011 yılında şehadet mertebesine eren Şehidimiz Polis Memuru Volkan SABAZ’ın  ailesini ziyaret etti.
 
    Ziyarette; Valimiz Sayın Hüseyin aksoy’a, Vali Yardımcısı Sayın Ahmet BÜYÜKÇELİK, Kartepe Kaymakamı Sayın Ayhan DURMUŞ, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman ASLAN, Kartepe Belediye Başkanı Sayın Hüseyin ÜZÜLMEZ, İl Müdürümüz Sayın Bekir YÜMNÜ ve İl Müftüsü Sayın Yusuf DOĞAN eşlik etti.
 
İl Müftüsü Sayın Yusuf DOĞAN’ın şehidimiz için yaptığı duanın ardından, Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını seve seve veren ve şahadet mertebesine ulaşan Şehidimiz Polis Memuru Volkan Sabaz’ı ve tüm  şehitlerimizi rahmet ve şükran duyguları ile andıklarını belirterek, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olduklarını ifade etti.
 
   Şehidimiz Polis Memuru Volkan SABAZ'ın  ailesi kendilerini yalnız bırakmayan Sayın Valimize teşekkür ederek, ziyaretten duydukları  memnuniyetlerini  belirttiler.


 

Sonraki Sayfa: Kocaeli ASP Gençlik ve Spor Kulübü Kayak Takımı Kartepe Kayak Merkezinde

Önceki Sayfa : Yeni İl Müdürlüğü Hizmet Binamıza ziyaretler gerçekleşti