Şampiyonalarda Başarı Elde Eden Voleybol ve Yüzme Takımı Sporcularımızdan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'na Ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2017 yılı içerisinde düzenlenen ÇHGM 5. Voleybol Türkiye Şampiyonasında Türkiye 1.si olan kız takımımıza ve ÇHGM Yüzme Şampiyonasında Türkiye 1.liği elde eden kız takımımıza, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla düzenlenen törende ödülleri verildi.
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, şampiyonalarda başarı elde eden kız voleybol ve kız yüzme takımı sporcularımızı makamında ağırladı. İl Müdürü Bekir Yümnü, Büyükşehir Spor Müdürü Ziyaülhak Sarıgül ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Vildan Alkan, Aslıhan Çayır, Gülşah Cansever, Yağız Yazıcı’nın katıldığı ziyarette; başarılı öğrenciler kupa ve madalyalarıyla Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını ifade ettiler.


Sonraki Sayfa: T.A.D AKMEŞE ZİHİNSEL ENGELLİLER BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ ESKİ MÜDÜRÜ MEHMET YUSUF ANILDI.

Önceki Sayfa : İŞKUR personeline “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” semineri verildi.