Kocaeli Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve Eşi Sayın Hülya AKSOY Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakınlarıyla ile yemekte bir araya geldi

    Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreninin ardından    Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve eşi Sayın Hülya AKSOY’un ev sahipliğinde Şehitlerimizin yakınları ile gazi ve gazi yakınlarımız onuruna düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi.
 
Antikkapı Restaurantta düzenlenen yemeğe; Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve eşi Sayın Hülya AKSOY’un  yanısıra, Kocaeli Milletvekili Sayın Radiye Sezer KATIRCIOĞLU, EDOK  Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Sayın Kazım DALKIRAN, Deniz Hava Üs Komutanı Tuğamiral Sayın Berker Emre TOK, Adalet Komisyonu Başkanı Sayın Muhittin PAÇA, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Sadettin HÜLAGÜ, İlçe Kaymakamları, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Bekir YÜMNÜ,İl Müdür Yardımcısı Sayın Dilek KILIÇKIRAN, İl Emniyet Müdürü Sayın Necati DENİZCİ, İl Jandarma Komutanı Alb. Sayın Osman ASLAN, daire müdürleri,  şehitlerimizin aileleri, gazilerimiz ve aileleri katıldı.
Yenilen öğle yemeğinin ardından İl Müftüsü Sayın Yusuf DOĞAN  tüm şehitlerimiz için dualar okudu.


 
 

Sonraki Sayfa: Şehit Yakını ve Gazilerimize Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni Valilik Akçakoca Toplantı Salonunda düzenlendi

Önceki Sayfa : Kocaeli ASP Gençlik ve Spor Kulübü Minik ve Süper Minik Judocularımız “Madenciler Kupası” için tatamiye çıktılar.