3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ADM  ve Kocaeli Bakım Rehabilitasyon ADM’nin ortaklaşa olarak düzenlediği etkinlikle kutlandı.
 
Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Aile Danışma Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe Kocaeli Milletvekili Sayın Radiye Sezer KATIRCIOĞLU, Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Bekir YÜMNÜ ve Eşi Müzeyyen YÜMNÜ, İl Müdür Yardımcıları Sayın Mesut YALÇIN,Sayın Şerafettin ÖZTÜRK, İl müdürlüğümüze bağlı diğer kuruluş Müdürleri, engelli çocuklarımız ve çok sayıda engelli ailesi katıldı. 
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmasını yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü bu yıl ülkemizde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ana temasının “BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ” olduğunu, engellilerimiz için tüm imkanların seferber edildiğini belirtti.
 
Daha sonra rehabilitasyon merkezimizde hizmet alan engellilerimizden oluşan “Ritim Grubu” sahne aldı. Yine engelli çocuklarımızdan oluşan halk oyunları ekibi, gitar ekibinin gösterileri izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Program engellilerimizin el emeği göz nuru yaptıkları el sanatları sergisi ve ardından sunulan ikramlarla sonlandırıldı. ​Sonraki Sayfa: Kocaeli ŞÖNİM Standı ile Vatandaşlara Bilgilendirme yapıldı.

Önceki Sayfa : Sosyal Risk Haritaları Tamamlandı